Kadınlarımızı nasıl mutlu ederiz ?

 

Sorunu bildir
İsteğiniz işleniyor, lütfen bekleyiniz ....

Kadınlar vücutlarının neresinden zevk alırlar?

Erkekler için kendilerinin aldığı zevkten daha önemli olan, birlikte oldukları kadınların da çok zevk alması olmaktadır. Kadınların vücutlarında değişik bölgelere dokunulduğu zaman kadınlar cinsel ilişki sırasında çok büyük zevk aldıkları bilinmektedir. Şimdi sizlere zevk sırasında nerelerinden hoşlandıklarını söyleyeceğiz.

Öncelikle belirtmek isteriz ki, bayanlar birlikteliklerinin hemen 5 dakika içinde olmasından hoşlanmazlar. Bir ön sevişme bayanların zevk almasını sağlayacağı için, şimdi bu ön sevişme esnasında kadınların hangi bölgelerinden hoşlandığını sizlere açıklayacağız.

Eğer ki sizler de yatağınızda ki bayanının çok büyük zevk almasını isterseniz o zaman aşağıda yazdıklarımızı dikkatli okumanızı tavsiye ederiz.

Boyun: Bir kadının boynuna dokunulması ve boynunun öpülmesinden çok büyük haz almaktadır. Sizler de partnerinizle birlikte olurken, boynuna dokunmalı ve boynunu dilinizi kullanarak öptüğünüz zaman zevk alacak ve sizler de zevk almış olacaksınız.

Kulak memesi: Kadınların zevk aldığı bir diğer nokta kulak memesinin öpülmesi olmaktadır. Kadınların tahrik olmasını istiyorsanız kulak memesinden başlayıp, boynunu iz bırakmadan öpmeye devam etmelisiniz.

Meme Uçları: Belki de kadınların yarı orgazma ulaşmalarını sağlayan bölgeleri göğüsleri olmaktadır. Göğüslerinin öpülmesi, okşanması onları etkilediği için mutlaka ilişkiye tam olarak başlamadan önce meme uçlarını öpmelisiniz.

Dudakları: İlk ilişkiye başlandığı sırada, öpüşmeyle başlar. Eğer ki bir öpüşmeyi ilişki öncesi ve ilişki sırasında ne kadar uzatırsanız ilişkiden bayanlar çok zevk alacaktır.

Sırt ve omuzları: Görüştüğünüz sex yapan kızlarıyla birlikteliğiniz kesinlikle adrenalini yüksek olsun istiyorsanız bayanların sırtlarına ufak dokunuşlar ve omuzlarına küçük öpücükler kondurmalısınız.

Saçlar: İlişkiniz bitip hem siz hem de sex yapan  bayanları tahrik olduysa hemen duş almak ya da üzerinizi giyinmek yerine bayanların saçlarını okşamanız mutlu bir cinselliği yaşamanızı sağlar.

 

Kadınların orgazm olması için yapmanız gerekenler.

Bir kadınla birlikte olacağınız zaman, kesinlikle bayanın düşüncelerine önem vermeniz gerekmektedir. Bayanlar narin insanlar olduğu için onlarla dokunuşlarınızın yumuşak olması ve onlarla görüşmeleriniz sırasında özellikle partnerinizin de zevk almasını istiyorsanız, konuşarak nelerden hoşlandığını öğrenmeniz gerekmektedir. Böylelikle sizler partnerinizin de hoşlandığı bir görüşmeniz olur. Sizler sex yapan bayan ile bir görüşme yapacağınız zaman sizlere partnerinizin nasıl tahrik edip, zevk almasını sağlayacağınız için tüyolar vereceğiz.

İlk önce bayanlarla birlikte olurken, onları dokunmalı, okşamalı ve küçük öpücükler kondurmanız gerekmektedir. Bu küçük hareketler onları heyecanlandıracaktır. Ve zevk aldığı için de, partnerinizin adrenali yükselecek ve çok güzel bir görüşme yapmış olacaksınız.

Ön sevişmeyi uzatabildiğiniz kadar uzatın. Bir bayanın ilişki esnasında iki bölümü olmaktadır. Ön sevişme esnasında kadınların aldıkları haz ve zevk cinsel ilişki sırasında daha uzun süren orgazm ve zevk vermektedir.

Birlikteliğe başladığınız sırada ilk ön sevişme daha sonra cinselliğiniz sırasında Anal yapan bayanı ile konuşmanız onu tahrik edeceğinden, mutlaka sizler de bu tahrikliği ona yaşatmak için konuşmanız gerekmektedir.

Orgazm süresini uzatmak istiyorsanız o zaman tek düz olan cinsellikten kesinlikle kaçınmalısınız. Sizler de küçük okşamalar ve küçük dokunuşların bir kadına çok büyük zevk vereceği için partnerinizi mutlu etmek için kesinlikle sıradan ilişkilerden kaçınmalısınız.

Sizler de sex yapan  kızlarla görüşmeler yapıyorsanız ve partnerinizin vajina ıslanma sorunu varsa, o zaman kayganlaştırıcı jel kullanarak vajina ıslaklığını yaratabilirsiniz.

Bayanların fikirlerine önem veriniz. Eğer bir fantezisi varsa o zaman birlikte o fanteziyi yapmaktan çekinmeyin.

Sizler de birlikte olacağınız bayanın zevk alırken gördüğünüz zaman daha büyük bir zevk alıyorsanız o zaman, yaşadığınız cinselliğin mutlaka uzun ve ön sevişme içeren bir seks olması gerekmektedir.

Ayrıca ilgili videoyu izleyebilirsiniz ,

 

5 Eylül 2015 12:20

Bu ilanın süresi doldu

İlan No 73355eab3ce84436 2415 toplam görüntüleme, bugün 0

Comments